'Raar en slecht seizoen voor kwekers tuinplanten'
Medewerkers bij kwekerij Hubers in Gendt rapen deze week primula's. Voor Pasen hoopt Mark Hubers zijn laatste planten richting Duitsland te sturen, maar of dat lukt is nog maar de vraag.
'Het is een heel raar seizoen en ook een slecht seizoen, niet alleen voor de kwekers maar ook voor de handelaren', zegt Hubers. 'We lopen een week uit en hopen dat ze komende week ook nog primula's willen hebben, anders houden we er wat over.'
Hubers teelt 1 miljoen primula's. Als deze weg zijn, nemen 1,2 miljoen geraniums de plaats over. In de herfst teelt hij nog 250.000 bolchrysanten.
Kom in de Kas
Tijdens Kom in de Kas op 8 april is het bedrijf geopend voor bezoekers. Hubers: 'De bezoekers kunnen zien hoe de geraniums erbij staan en we hopen dat we nog aan het oppotten zijn, maar dat is even de vraag. Daarnaast kunnen ze door de kassen lopen en kijken hoe de werkzaamheden er hier uitzien.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Europrofi I
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (WOL) #692542
Gebruikt, € 6.966
-
John Deere Tractor 6140M (HEN) #691707
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Novacat 305 3-puntsmaaier
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Woensdag20° / 14°80 %
-
Donderdag24° / 13°10 %
-
Vrijdag25° / 14°5 %