'Raar en slecht seizoen voor kwekers tuinplanten'
Medewerkers bij kwekerij Hubers in Gendt rapen deze week primula's. Voor Pasen hoopt Mark Hubers zijn laatste planten richting Duitsland te sturen, maar of dat lukt is nog maar de vraag.
'Het is een heel raar seizoen en ook een slecht seizoen, niet alleen voor de kwekers maar ook voor de handelaren', zegt Hubers. 'We lopen een week uit en hopen dat ze komende week ook nog primula's willen hebben, anders houden we er wat over.'
Hubers teelt 1 miljoen primula's. Als deze weg zijn, nemen 1,2 miljoen geraniums de plaats over. In de herfst teelt hij nog 250.000 bolchrysanten.
Kom in de Kas
Tijdens Kom in de Kas op 8 april is het bedrijf geopend voor bezoekers. Hubers: 'De bezoekers kunnen zien hoe de geraniums erbij staan en we hopen dat we nog aan het oppotten zijn, maar dat is even de vraag. Daarnaast kunnen ze door de kassen lopen en kijken hoe de werkzaamheden er hier uitzien.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 728 Gen7 Power+
2024, P.O.A.
-

F15D
Gebruikt, € 2.500
-

John Deere 6R 185 trekker (DRO) #23459
Gebruikt, P.O.A.
-

Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Weer
-
Vrijdag6° / 4°5 %
-
Zaterdag10° / 4°90 %
-
Zondag11° / 8°90 %















