Nieuwe directeur Holaras-Hoopman Machines
Ivo Willemsen (46) is sinds 1 mei van dit jaar de nieuwe algemeen directeur van Holaras-Hoopman Machines in Aalten. Hij volgt Henk Korten op die na 43 dienstjaren bij Holaras-Hoopman Machines met pensioen gaat.

Na het afronden van zijn studie landbouwtechniek aan de Landbouwuniversiteit in 1996 heeft Ivo Willemsen diverse technische en commerciële functies vervuld bij Kramp, Parker Hannifin en Royal Reesink.
Een opvolger vinden voor Korten, die met zoveel overgave en passie het bedrijf heeft geleid, was volgens bestuursvoorzitter Jan Willem Hoopman van de Hoopman Group geen eenvoudige opgave. 'Maar Willemsen is iemand met een duidelijke visie, een verbinder en bovendien iemand die gemotiveerd, betrokken en daadkrachtig is.'
Kwaliteit waarborgen
Naast ruime ervaring in de agrarische sector beschikt Willemsen over ervaring en kennis van operationele en commerciële bedrijfsprocessen. Hij voldoet in ruime mate aan het profiel dat wij als bestuur voor ogen hebben. 'Wij verwachten dat hij in staat is de kwaliteit van de Hoopman Machines te waarborgen en daarnaast een belangrijke bijdrage gaat leveren aan de verdere ontwikkeling van het merk Holaras.'
Het officiële afscheid van Korten en de kennismaking met Willemsen zullen tijdens een open dag dit najaar bij Holaras nader worden ingevuld.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Weidesleep 6 mtr hydr. opklapbaar
Gebruikt, € 2.350
-
Vicon Schudder FANEX 1103 SCHUDDER (RL) #24072
Gebruikt, € 6.500
-
Claas Arion 420 + FL 100 voorlader
2015, P.O.A.
-
John Deere - 6145R AP FH PTO
2016, € 82.500
Vacatures
Lid Raad van Toezicht
HAS Hogeschool - 's-Hertogenbosch
wetenschappelijk beoordelaar (Residuen)
CTGB - Ede
Vertegenwoordiger Pootgoed
Schaap Holland B.V. - NL
Bestuursvoorzitter
FPG - Ede
Beleidsmedewerker
CTGB - Ede
Weer
-
Zaterdag16° / 9°25 %
-
Zondag14° / 8°50 %
-
Maandag15° / 6°40 %