Iets minder trekkers verkocht
In de eerste vier maanden van dit jaar zijn in Nederland 892 trekkers verkocht, precies 40 stuks (4,5 procent) minder dan in dezelfde periode van vorig jaar.
Dat blijkt uit cijfers Fedecom. De leden van deze brancheorganisatie registreren maandelijks de verkochte aantallen trekkers in Nederland. In de maand april zijn 239 trekkers verkocht. Dit is ruim 21 procent minder dan de 291 stuks in dezelfde periode van vorig jaar.
Op grond van mededingingswetgeving mag Fedecom pas na twaalf maanden de aantallen verkochte trekkers per merk vrijgegeven. Uit die cijfers blijkt dat John Deere in de eerste vier maanden van 2016 met 197 stuks de meeste trekkers heeft verkocht. Daarna volgen Fendt (168) en New Holland (156). Alle overige merken zitten (ruim) onder de honderd verkocht trekkers in de eerste vier maanden van 2016.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Vicon Fanex 804 schudder (BEN) #778459
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 185 trekker (BIE) #778486
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (HIL) #775455
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 155 trekker (REU) #780581
Gebruikt, € 129.750
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag16° / 4°20 %
-
Dinsdag18° / 3°0 %
-
Woensdag19° / 6°0 %














