Trekkerverkoop blijft in Nederland op laag niveau
In Nederland zijn in de maand oktober 251 trekkers verkocht, tegen 284 stuks vorig jaar. In de eerste tien maanden gaat het dit jaar om 2.126 trekkers, tegen 2.217 stuks in 2015.
Dat blijkt uit cijfers van Fedecom. De leden van deze brancheorganisatie registreren maandelijks de verkochte aantallen trekkers in Nederland. De cijfers laten al vier jaar een dalende lijn zien.
Op grond van de mededingingswetgeving mag Fedecom pas na twaalf maanden de aantellen per trekkermerk vrijgeven. Uit die cijfers blijkt dat John Deere met 528 stuks in de eerste tien maanden van 2015 de meeste trekkers heeft verkocht.
In de top 3 staan ook New Holland (406 stuks) en Fendt (325 stuks). De andere grotere merken zijn Case-IH/Steyr (205), Massey Ferguson (201), Claas (171) en Deutz-Fahr (171) en Valtra (92). De overige merken zitten (ruim) onder de vijftig stuks verkochte trekkers in tien maanden tijd.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 130 trekker (LIE) #779416
Gebruikt, € 115.000
-

Weidesleep 8mtr
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 V 3+1 N 100 (AKK) #776453
Gebruikt, € 14.800
-

Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Vrijdag18° / 12°90 %
-
Zaterdag18° / 13°35 %
-
Zondag18° / 12°15 %













