Recordaantal bezoekers naar Kom in de Kas
Een recordaantal van 236.000 mensen heeft dit weekeinde Kom in de Kas bezocht, meldt de organisatie van het evenement.
In 26 regio's openden tweehonderd glastuinbouwbedrijven hun deuren voor de consument. 'Hoewel de regen op zaterdagochtend zorgde voor een trage start, was het weer Kom in de Kas toch gunstig gezind. De zonnige zaterdagmiddag en zondag zorgde er voor dat veel mensen de fiets pakten om naar de kassen te komen', aldus de organisatoren.
Telers toonden de bezoekers de kneepjes van glastuinbouwvak. Consumenten konden vragen stellen aan de kwekers, oogst- en sorteerlijnen in werking zien, producten proeven en bloemen en bloeiende planten bekijken.
Digitale speurtocht
'De digitale speurtocht met de KomInDeKas app was een succes', meldt de organisatie verder. Met de app konden kinderen meedoen aan de interactieve speurtocht door de kas. Kom in de Kas werd voior de veertigste keer gehouden en is het grootste publieksevenement van de Nederlandse glastuinbouw en wordt mede mogelijk gemaakt door GroentenFruit Huis, Royal FloraHolland, Bayer CropScience, Interpolis en Rabobank.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (STE) #691830
Gebruikt, € 3.289
-
JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (WOL) #692543
Gebruikt, € 6.966
-
GA4101GM
Gebruikt, € 1.950
-
JOHN DEERE X 117R ZITMAAIER (MOL) #30587
Gebruikt, € 4.148
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zondag20° / 11°10 %
-
Maandag25° / 12°10 %
-
Dinsdag26° / 12°10 %