Spreekuur voor biologische telers in Flevoland
Samen met Bioacademy faciliteren de adviesorganisaties van Tafel naar Kavel en Delphy vanaf dit jaar maandelijkse teelttechnische bijeenkomsten voor biologische gewastelers.

Onder de naam Biocafé is het de bedoeling dat biologische telers in een informele sfeer teeltvragen kunnen voorleggen aan ervaren adviseurs en collegatelers. De bijeenkomsten worden één keer per maand gehouden op een vaste avond in een centraal gelegen café in Flevoland.
Het Biocafé is volgens de initiatiefnemers van meerwaarde voor zowel omschakelaars als ervaren biotelers. Alle actuele vragen op het gebied van teelt, bewaring, bodem, ziekten en plagen, mechanisatie en ook markt kunnen aan bod komen. Desgewenst worden relevante sectorpartijen uitgenodigd om een bijdrage te leveren.
Netwerken
Bioacademy, van Tafel naar Kavel en Delphy nodigen belangstellenden uit om in april vrijblijvend twee bijeenkomsten te bezoeken. De invulling van de avonden bestaat uit een spreekuur voor vragen en discussie en daarnaast ruimte om te netwerken.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z515E ZEROTURN (LH) #692996
Gebruikt, P.O.A.
-
Vicon Frontmaaier (trommelmaaier)
Gebruikt, P.O.A.
-
Kverneland Ploeg LB 100-200 (HA) #145326
Gebruikt, P.O.A.
-
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag22° / 5°0 %
-
Zondag23° / 7°0 %
-
Maandag23° / 8°0 %