Minder winst voor John Deere
De Amerikaanse fabrikant van landbouwmachines John Deere heeft over het eerste kwartaal van zijn gebroken boekjaar fors minder winst in de boeken gezet.
In het eind januari afgesloten eerste kwartaal werd een winst behaald van 194 miljoen dollar, tegenover 254 miljoen dollar een jaar eerder. De producent van onder meer trekkers en maaidorsers kampte naar eigen zeggen met moeizame omstandigheden in de landbouwsector.
John Deere deed het evenwel beter dan analisten door de bank genomen voorzagen. De fabrikant verhoogde ook de winst- en omzetverwachting voor het gehele boekjaar, geholpen door stevige kostenbesparingen.
John Deere rekent nu op een jaarwinst van 1,5 miljard dollar, terwijl eerder 1,4 miljard dollar winst werd voorzien. De omzet zal daarbij 4 procent hoger uitvallen, waar het bedrijf eerder uitging van een verkoopplus van 1 procent.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER (MID) #692207
Gebruikt, € 10.694
-

Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
-

Evers 11 tands #776608
Gebruikt, € 950
-

Valtra Q285 trekker
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Weer
-
Vrijdag6° / 4°5 %
-
Zaterdag10° / 4°90 %
-
Zondag11° / 8°90 %















