Directeur Smith vertrekt bij Royal Cosun
Op 1 juni 2017 treedt Robert Smith terug als voorzitter van de concerndirectie van Royal Cosun. Hij wordt opgevolgd door Albert Markusse.

Markusse is nu nog algemeen directeur van Suiker Unie, het suikerbedrijf van coöperatie Cosun. Smith trad medio 2008 aan als ceo van Cosun, nadat hij eerder financieelmanager was binnen de concerndirectie.
Als directeurvoorzitter heeft Smith zich van 2012 sterk gemaakt voor de focus op groei binnen de coöperatie. In een verklaring constateert Smith dat de coöperatie op koers ligt en dat hij het na negen jaar tijd vindt voor een nieuwe directeur. Zelf neemt hij de tijd om zich te beraden op zijn professionele toekomst.
Wegvallen marktordening
Albert Markusse trad in 2007 aan als directeur bij Suiker Unie. Onder zijn leiding bereidde de suikerfabrikant zich voor op het wegvallen van de Europese suikermarktordening. In zijn functie wordt hij opgevolgd door Paul Mesters, die sinds 2009 actief is bij Suiker Unie als directeur Operations.
De benoemingen van Markusse en Mesters zijn voorgelegd aan medezeggenschapsorganen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
-
Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, P.O.A.
-
JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (HEN) #692561
Gebruikt, € 6.966
-
JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BIE) #692142
Gebruikt, € 5.313
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Dinsdag17° / 13°40 %
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %