Trekkerverkoop maakt dit jaar slechte start
In de eerste twee maanden van dit jaar zijn in Nederland 285 trekkers verkocht, zo'n 11 procent minder dan de 318 in dezelfde periode van vorig jaar.
Dat blijkt uit cijfers van Fedecom. De leden van deze brancheorganisatie registreren maandelijks de verkochte aantallen trekkers in Nederland.
De verkoop van trekkers bevindt zich op een laag niveau. In de jaren 2011-2014 lag de trekkerverkoop in de eerste twee maanden tussen de 400 en 500 stuks.
Trekkermerken
Op grond van de mededingingswetgeving mag Fedecom pas na twaalf maanden de aantallen trekkers per merk vrijgeven.
Uit die cijfers blijkt dat Fendt in de eerste twee maanden van 2015 met 76 stuks de meeste trekkers heeft verkocht. Daarna volgen John Deere (57 stuks) en New Holland (54 stuks.)
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X167 ZITMAAIER (ZUI) #692192
Gebruikt, € 5.247
-
John Deere 328A achtermaaier met kneuzer
2012, P.O.A.
-
New Holland TN75S (DRO) #717697
Gebruikt, € 23.000
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Vrijdag14° / 9°20 %
-
Zaterdag12° / 6°5 %
-
Zondag13° / 6°25 %