Trekkerverkoop maakt dit jaar slechte start
In de eerste twee maanden van dit jaar zijn in Nederland 285 trekkers verkocht, zo'n 11 procent minder dan de 318 in dezelfde periode van vorig jaar.
Dat blijkt uit cijfers van Fedecom. De leden van deze brancheorganisatie registreren maandelijks de verkochte aantallen trekkers in Nederland.
De verkoop van trekkers bevindt zich op een laag niveau. In de jaren 2011-2014 lag de trekkerverkoop in de eerste twee maanden tussen de 400 en 500 stuks.
Trekkermerken
Op grond van de mededingingswetgeving mag Fedecom pas na twaalf maanden de aantallen trekkers per merk vrijgeven.
Uit die cijfers blijkt dat Fendt in de eerste twee maanden van 2015 met 76 stuks de meeste trekkers heeft verkocht. Daarna volgen John Deere (57 stuks) en New Holland (54 stuks.)
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6920 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Joskin weidebloter 2.75 mtr
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320M
2011, P.O.A.
-

John Deere 6R 175 trekker (BRU) #708889
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Zaterdag28° / 13°0 %
-
Zondag25° / 13°0 %
-
Maandag27° / 13°0 %














