Vrijstelling groeiremmer in potplanten
Voor de onbedekte pot- en containerteelten van aster, azalea, chrysant, hortensia en viburnum heeft het ministerie van EZ vrijstelling verleend aan Dazide Enhance.
De vrijstelling voor dit groeiremmingsmiddel geldt voor een periode van 120 dagen tot 11 september en is alleen van toepassing als de gebruiksvoorschriften worden nageleefd.
De tijdelijke beschikbaarheid van Dazide Enhance is tot stand gekomen dankzij inspanningen van de werkgroep trekheester van LTO Glaskracht Nederland en de Coördinator Effectief Maatregelenpakket (CEMP).
Essentieel onderdeel
Volgens netwerkcoördinator Aad Vernooy van LTO Glaskracht Nederland is groeiremming een essentieel onderdeel van het geïntegreerde teeltsysteem in onbedekte teelten.
'We zijn blij met de vrijstelling, maar hopen op termijn op een bredere reguliere toelating', stelt Vernooy.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere X350R ZITMAAIER 42" (LIE) #696309
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger schudder 8 elements HIT910
2008, P.O.A.
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HIL) #692301
Gebruikt, € 3.950
-
Kuhn GA381 1 elements hark
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Woensdag24° / 12°10 %
-
Donderdag21° / 12°10 %
-
Vrijdag18° / 12°20 %