Boer in de dop zoekt boerderij
Boeren in de dop die een bedrijf willen beginnen, maar geen bestaande boerderij vinden om over te nemen. Catrinus is er een van. Op The Milk Story doet hij zijn verhaal.
Dit weekend vraagt The Milk Story samen met de 25-jarige Catrinus op Welcome to the Village in Leeuwarden aandacht voor zijn situatie.
De melkveehouderij van zijn ouders, waar hij is opgegroeid, stond praktisch naast dat festivalterrein. Vijf jaar geleden werd die boerderij vanwege omstandigheden echter verkocht.
Drang te groot
Catrinus is nu op zoek naar een boerderij om over te nemen, want de drang om boer te zijn is te groot. The Milk Story volgt de boer een half jaar lang, terwijl hij zijn droom najaagt.
Niet alleen mogelijke opvolgers zijn op zoek naar een boerderij, ook oude boeren willen graag met pensioen, maar hebben geen opvolging.
Oplossingen
De zoektocht van Catrinus is de kick-off van een serie waarin The Milk Story aandacht vraagt voor dit probleem en zoekt naar oplossingen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HAE) #692669
Gebruikt, € 3.950
-

Evers Forest XL 9-310 R62
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER - 54A MAAIDEK (MID) #692958
Gebruikt, € 8.545
-

Kverneland TA465 opraapwagen
1995, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Weer
-
Vrijdag6° / 4°5 %
-
Zaterdag10° / 4°90 %
-
Zondag11° / 8°90 %













