Sneller vergunning nodig op Veluwe
Agrariërs met nieuwe of uitbreidingsplannen die leiden tot een depositie op de Veluwe van meer dan 0,05 mol stikstof moeten een Natuurbeschermingswet (NB) vergunning aanvragen.
Eerder was dat pas nodig bij een neerslag van meer dan 1,0 mol stikstof. De aanscherping is nodig in verband met de kwetsbare natuur in het zuidwesten van de Veluwe.
Geen stikstof
Nieuwe of uitbreidingen van bestaande economische activiteiten worden met de Natuurbeschermingswet getoetst op hun effect op de Natura 2000-gebieden.
In veel van deze gebieden vormt de neerslag van stikstof een grote bedreiging voor stikstofgevoelige natuur. De grens van de toelaatbare stikstofneerslag in de zuidwesthoek van de Veluwe is bereikt.
Rijntakken
Ook voor het Natura 2000-gebied Rijntakken is een NB-vergunning nodig voor uitbreidingsplannen die leiden tot een neerslag van meer dan 0,05 mol stikstof.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6M 125 trekker (MID) #782568
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T190
Gebruikt, € 29.500
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (ZUI) #781588
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (STE) #781573
Gebruikt, € 6.115
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Weer
-
Zaterdag14° / 9°30 %
-
Zondag13° / 6°30 %
-
Maandag14° / 6°5 %















