Afrolbok voor leggen van twee kuilfolies
Jan Roelofs uit Groesbeek heeft een afrolbok ontwikkeld voor het afrollen van twee kuilfolies tegelijk.
Het afrollen van kuilfolie is zwaar en onhandig werk. Daarom denken ondernemers na over innovatieve oplossingen.
'De bok die wij gebruiken is geschikt om tegelijk onderfolie en normale kuilfolie over de kuil te leggen', zegt Roelofs.
Beide folies
De werkwijze is als volgt: achteraan de kuil worden beide folies vastgelegd. Tijdens het achteruit rijden over de kuil rollen beide folies af.
Gelijktijdig trekken twee personen de onderfolie uit elkaar en leggen deze aan de zijkant van de kuil vast.
Waait niet op
Roelofs: 'De normale folie ligt dan nog opgevouwen op de onderfolie en zorgt daarmee dat deze dunne folie niet opwaait. Hierna trekken we de normale kuil folie uit elkaar en leggen deze vast'.
Met de afrolbok is het niet meer nodig om met een zware rol over de kuil te lopen.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Maaidek 60D autoconnect (HIL) #27086
Gebruikt, € 4.200
-

Veenhuis Combi 2000
2008, P.O.A.
-

John Deere 6510
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 826 S4 Vario Profi Plus+ RTK
2015, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %











