Dansende koeien op Nieuwe Oogst (video)
Nieuwe Oogst nodigt melkveehouders uit om video’s en foto’s van de start van de weidegangperiode te delen met de redactie.
Dansende koeien die in het voorjaar de weide betreden, zijn onlosmakelijk verbonden met het positieve imago van de sector. De beelden van grazende koeien in het voorjaar trekken veel belangstelling van burgers.
De LTO-vakgroep Melkveehouderij houdt dit voorjaar opnieuw de spandoekenactie ‘Wij gaan weer naar buiten’. Meer dan duizend melkveehouders hangen op hun bedrijf deze spandoek op die de start van het weidegangseizoen markeert.
De foto’s en video’s van deze happening worden verzameld en verspreid via de website, Nieuwe Oogst TV en sociale media.
Insturen kan via redactie@nieuweoogst.nl en delen via de sociale media van Nieuwe Oogst en #wijgaanweernaarbuiten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (ZUI) #692208
Gebruikt, € 10.891
-

Iseki TM 3185 compacttractor
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (KOU) #691828
Gebruikt, € 3.395
-

T7.315 Heavy Duty New Generation PLM12
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Donderdag14° / 8°20 %
-
Vrijdag13° / 8°60 %
-
Zaterdag12° / 5°25 %













