Franse slag bij kenniscentrum KCP
Kenniscentrum Plantenstoffen (KCP) haalde tijdens een recente handelsmissie naar Frankrijk de banden aan met Cosmetic Valley, een bekend cosmeticacluster in Chartres.
De handelsmissie was onderdeel van het staatsbezoek dat koning Willem-Alexander en koningin Máxima aflegden op 11 en 12 maart.
De reeds bestaande samenwerking tussen KCP en Cosmetic Valley wordt de komende jaren verder uitgebouwd.
Cosmetische producten
De cosmetische sector heeft een toenemende vraag naar natuurlijke en nieuwe bioactieve moleculen, zoals kleurstoffen of stoffen die werkzaam zijn tegen veroudering.
De Nederlandse tuinbouwsector is met de aanwezige biodiversiteit aan plantenstoffen een partner bij uitstek voor de levering van deze natuurlijke stoffen.
Extractenbibliotheek
De Extractenbibliotheek die onlangs operationeel werd, staat centraal in de samenwerking tussen Cosmetic Valley en KCP. Beide zetten zich in om de samenwerking tussen cosmetische bedrijven en tuinbouwbedrijven te stimuleren.
Dankzij de open uitwisseling van kennis en ervaring zullen beide partijen daarvan profiteren. Cosmetic Valley door de komst van nieuwe stoffen met innovatieve toepassingen en de Nederlandse tuinbouwsector als leverancier van plantenstoffen – met een bijbehorend nieuw verdienmodel.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6150R trekker (WOL) #58219
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (WOL) #777373
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-

Krone 4-elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Woensdag21° / 12°50 %
-
Donderdag21° / 16°75 %
-
Vrijdag22° / 16°80 %















