Zilveren speld LTO Noord voor Simon Breure
Voormalig voorzitter Simon Breure van LTO Noord Goeree Overflakkee heeft maandagavond de zilveren speld van LTO Noord ontvangen.
Breure ontving de speld voor het vele werk dat hij in de afgelopen jaren heeft verricht voor de agrarisch ondernemers op Goeree-Overflakkee. Arie Verhorst, voorzitter van LTO Noord Zuid-Holland, reikte de speld uit.
Breure is zeven jaar voorzitter van de LTO Noord-afdeling geweest en heeft het stokje inmiddels doorgegeven aan de huidige voorzitter Frank van Oorschot.
Zoet water
Van Oorschot roemde Breure om zijn niet aflatende inzet voor de beschikbaarheid van zoet water op Flakkee. Ook de soms droge humor en spitsvondigheid van Breure werd gememoreerd.
Arie Verhorst prees Breure voor zijn betrokkenheid op provinciaal niveau bij de land- en tuinbouw.
Algemene Ledenvergadering
De speld werd uitgereikt tijdens de Algemene Ledenvergadering van LTO Noord Goeree-Overflakkee in de Schakel in Dirksland.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

ST1620
Gebruikt, € 2.500
-

Fendt 718 Gen6 Profi Setting 2
2021, P.O.A.
-

Krone Krone KW 8.80/8 schudder
2004, P.O.A.
-

John Deere Z997R incl 72RD Maaidek (DAA) #690365
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL











