Brussel als eyeopener (video)
Ruim dertig leden van LTO Noord Zuid Oost Veluwe hebben een bezoek gebracht aan Brussel. 'Samenwerken' is de rode draad die zij te horen kregen.
'Wij vinden het belangrijk dat leden en jongeren zien wat wij in Brussel doen. Wat voor invloed LTO er heeft', vertelt afdelingsvoorzitter Evert Jan Wijers.
Hoeveel belangen
'Zo krijgen mensen een beeld van hoe groot Europa is en hoeveel belangen er spelen. Dat het dus erg belangrijk is om medestanders te vinden die jouw standpunt ondersteunen', aldus Wijers.
De leden hadden onder andere een gesprek met LTO-lobbyist Koert Verkerk, landbouwattaché Frits Thissen en Europarlementariër Jan Huitema. Zij benadrukten het belang van samenwerken.
Partijpolitiek
'Hier ben je één van de 28 lidstaten. Partijpolitiek speelt minder, want je komt voor het Nederlands belang op', stelt Verkerk.
Eye-opener
Melkveehouder Johan Oolman uit Wilp vindt eigenlijk dat veel meer leden een bezoek aan Brussel zouden moeten brengen. 'Ik ben positiever terug gekomen dan ik heen ben gegaan', stelt hij. 'Het was voor mij echt een eye-opener dat er in Brussel minder aan partijpolitiek wordt gedaan. Hier is het meer samen een standpunt bepalen.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-

Valtra N121
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501 TO schudder
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Lotus 1325 schudder
1999, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 6°10 %
-
Woensdag9° / 6°20 %
-
Donderdag10° / 6°20 %













