Omzet Plantion in 2016 naar 97 miljoen euro
Bloemenveiling Plantion verwacht volgend jaar een omzet te behalen van 97 miljoen euro.
Dit zei directeur Peter Bakker woensdagavond tijdens de algemene ledenvergadering van de coöperatieve veiling in Ede.
De klok is in 2016 goed voor een omzet van 50,8 miljoen euro, voorspelde hij. De bemiddelingsverkoop stijgt naar 42,5 miljoen euro. Daarmee begroot Plantion beide 4 procent hoger dan in 2015.
Digitale marktplaats
De bloemenveiling hoopt volgend jaar zijn eerste omzetten te behalen met de digitale marktplaats die dit jaar is ingericht.
Deze aanvullende afzetmogelijkheid, die vooral is bedoeld voor exclusieve producten, moet een verkoop genereren van 1,5 miljoen euro.
Tarieven
De tarieven van de veiling gaan in 2016 iets omhoog. De vaste heffingen voor kopers en telers stijgen licht.
Daarnaast gaan klokkopers ietwat meer transactieheffing afdragen.
Winst
Volgens de prognose van Plantion heeft de veiling komend jaar een winst, voor belastingen, van 275.000 euro.
Naar verwachting komt het netto-resultaat dit jaar op 120.000 euro uit.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Jumbo 6600 opraapwagen
2005, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
-
International 1486
Gebruikt, P.O.A.
-
Iseki SXG15H
2009, P.O.A.
Weer
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %
-
Woensdag22° / 8°10 %