Alle veldspuiten van Lemken komen uit Haren
De nieuwe Lemken-fabriek voor gewasbeschermingmachines is negen maanden na de bouwstart al in gebruik genomen.

In Haren aan de Eems produceert Lemken nu alle veldspuiten onder één dak. Lemken heeft in totaal 12 miljoen euro in de nieuwe vestiging geïnvesteerd.
De investering is nodig omdat de bestaande locaties te krap werden. Op het perceel staat een productiehal met een oppervlakte van circa 10.000 vierkante meter.
Verzending
Aangrenzend daaraan twee ruimtes van elk 1.700 vierkante meter voor goedereningang en verzending. Zo kunnen de onderdelen optimaal worden voorbereid voor fabricage en transport.
De montage vindt plaats in serieproductie. De werkplekken zijn voorzien van speciale montageplatforms, modulaire kraaninstallaties en kantel- en draaivoorzieningen.
Testtrajecten
Voor de controle van iedere machine zijn er twee testtrajecten met een totale lengte van 72 meter. Daarnaast telt de locatie een kantoorgebouw en een expositiegebouw met vier cursuslokalen.
Een expositieruimte van 2.000 vierkante meter in de open lucht en een akker van 1,3 hectare direct ernaast bieden volop mogelijkheden om de veldspuiten ook in de praktijk te beleven.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-
Fendt 409 Vario
2000, P.O.A.
-
4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
-
Overige Tractor OVERIGE TRACTOREN (LH) #162198
Gebruikt, € 6.000
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Donderdag23° / 14°10 %
-
Vrijdag24° / 11°5 %
-
Zaterdag23° / 15°20 %