Ontwerpers aan de slag met hennep
Zes ontwerpers en agrarische ondernemers proberen nieuwe producten van aardappel, hennep en saffraan te maken. Zij openen hiervoor een designlab in Stadskanaal waar publiek de ontwikkelingen op de voet kan volgen.
Met het project 'Made in Knoal' wil het Centrum Beeldende Kunst Groningen designers en boeren samenbrengen.
Onbekende materialen
'Designers krijgen de mogelijkheid om met voor hen onbekende materialen te werken en delen de expertise van lokale agrariërs. De agrarische bedrijven leren dankzij de designers op een nieuwe, innovatie, manier naar hun grondstof of product te kijken.'
Aan Made in Knoal werken de volgende agrarische bedrijven mee: ’t Kompas in Valthermond (aardappelen), HempFlax in Oude Pekela (hennep) en maatschap Schipper-Elberse in Nieuw-Buinen (saffraan).
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 311LSA
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5100M trekker (REU) #782329
Gebruikt, P.O.A.
-

KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (ETT) #24505
Gebruikt, € 9.750
-

John Deere 6930 Premium (EMA) #708716
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag18° / 13°90 %
-
Vrijdag18° / 11°65 %
-
Zaterdag20° / 9°35 %











