Ontwerpers aan de slag met hennep
Zes ontwerpers en agrarische ondernemers proberen nieuwe producten van aardappel, hennep en saffraan te maken. Zij openen hiervoor een designlab in Stadskanaal waar publiek de ontwikkelingen op de voet kan volgen.

Met het project 'Made in Knoal' wil het Centrum Beeldende Kunst Groningen designers en boeren samenbrengen.
Onbekende materialen
'Designers krijgen de mogelijkheid om met voor hen onbekende materialen te werken en delen de expertise van lokale agrariërs. De agrarische bedrijven leren dankzij de designers op een nieuwe, innovatie, manier naar hun grondstof of product te kijken.'
Aan Made in Knoal werken de volgende agrarische bedrijven mee: ’t Kompas in Valthermond (aardappelen), HempFlax in Oude Pekela (hennep) en maatschap Schipper-Elberse in Nieuw-Buinen (saffraan).
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (ZND) #692294
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z320R (MG) #30248
Gebruikt, P.O.A.
-
Alltrec Professionele zitmaaier / tuintrekker 4810T (HG) #21051
Gebruikt, € 62.500
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %