De eerste workshop van Potato GAP China over duurzame aardappelproductie en processing in China krijgt een vervolg. Potato GAP China is een samenwerkingsverband waarin Chinese en Nederlandse instituten en bedrijven de mogelijkheden onderzoeken om de aardappelproductie te verbeteren.
De workshop in juli, in de Chinese stad Harbin, ging vooral over de uitdagingen en kansen voor de aardappelteelt in China. Aan de veldexcursie en het seminar namen circa honderd personen vanuit zo’n veertig organisaties en bedrijven deel.
Tijdens de workshops was er vooral aandacht voor grondbewerking, kwaliteit van pootgoed, plantmethoden, bemesting, ziekte- en plaagbestrijding en irrigatie. De Nederlandse inbreng was groot.
In 2016 is de volgende workshop in Zhangjiakou. In deze Chinese stad is onder andere Snow Valley gevestigd. Dit bedrijf produceert jaarlijks 20 miljoen miniknollen van aardappelen, meer dan de hele productie in Nederland. Ook staat er de nieuwe fabriek van Aviko, die aardappels verwerkt tot diepvriesproducten.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 150 trekker (DRO) #708772
Gebruikt, P.O.A.
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-

JOHN DEERE 1570 INCL 72" RD MAAIDEK (LIE) #781065
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T214 active
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag18° / 13°80 %
-
Vrijdag18° / 11°70 %
-
Zaterdag19° / 9°50 %















