Eten per Meter naar Wieringemeer
Eten per Meter is uitgerold naar de Kop van Noord-Holland. Het evenement dat in Flevoland ontstond, vindt eind augustus plaats op Bezoekboerderij Leven van de wind in de Wieringermeer.
Zo'n vijf jaar konden bezoekers oogsten per meter bij een akkerbouwer in Lelystad. Hij nam destijds het initiatief vanwege de lage prijzen voor akkerbouwproducten. Het bleek onverwacht een enorm succes. Vorig jaar kreeg hij duizenden bezoekers.
Nieuwe doelgroep
Marbel de Graaf van Bezoekboerderij Leven van de Wind heeft het evenement overgenomen, omdat de Flevolandse akkerbouwer druk is met de verkoop van biertafels.
'Eten per Meter is een hele mooi aanvulling op wat wij als Bezoekboerderij al doen. We boren weer een nieuwe doelgroep aan.'
De Graaf wordt nu al gebeld door voedselbanken voor meer informatie. 'Doel van Eten per Meter is niet de smaakbeleving, maar de kwantiteit. Voor weinig geld kunnen mensen hun wintervoorraad inslaan.'
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lemken Juwel 8 iV 5 schaar ploeg (OLD) #29138
Gebruikt, € 39.500
-

New Holland BOOMER 25
2019, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (HEN) #692561
Gebruikt, € 6.966
-

John Deere 6M 155 trekker (REU) #693692
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Dinsdag15° / 11°10 %
-
Woensdag16° / 10°10 %
-
Donderdag16° / 11°20 %











