Kritiek VVD op veiligheidssubsidie
De VVD zet vraagtekens bij de uitvoering van de subsidieregeling voor beveiliging van agrarische bedrijven. Minister Ard van der Steur (Veiligheid en Justitie) stelde die twee maanden geleden in.
In schriftelijke vragen informeren de Kamerleden Helma Lodders en Erik Ziengs of het klopt dat er bij de subsidieregeling slechts sprake is van één geselecteerde leverancier.
Concurrentiepositie
Ze houden Van der Steur voor dat zijn keuze nadelige economische effecten heeft voor andere bedrijven die gelijksoortige producten aanbieden. Die komen zo in een nadelige concurrentiepositie.
Bovendien wordt de vrije keuze van consumenten negatief beïnvloed door de keuze om het subsidiebedrag slechts aan één leverancier toe te kennen, zo menen de Kamerleden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER MY 2026 (AKK) #777337
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 1570 INCL 72" RD MAAIDEK (MOL) #781072
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3025E COMPACTTREKKER (BEN) #781767
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 165 MULTICONTROLLER STAGE V
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland














