Vliegveld wil grond boeren
Lelystad - Lelystad Airport heeft extra grond nodig voor de aanleg van een nieuwe ontsluitingsweg vanaf de N302. Door de uitbreiding van het vliegveld wordt de huidige Talingweg namelijk opgeheven.
Provincie Flevoland heeft inmiddels de betrokken grondeigenaren benaderd om de verwerving in gang te zetten. Dat heeft tot nu toe niet tot resultaat geleid.
Omdat de uitbreiding van het vliegveld aan een tijdslimiet is gebonden, heeft de provincie ook een onteigeningsprocedure in gang gezet. Die procedure dient dan tevens als stok achter de deur. Dat wil nog niet zeggen dat er ook wordt onteigend. ‘De insteek blijft om er eerst uit te komen via onderhandelingen in het minnelijke traject’, zegt een woordvoerder.
Die gesprekken worden dan ook voortgezet. Begin juli volgt tevens een hoorzitting op het provinciehuis. De eigenaren willen dat de provincie ook kijkt naar grondruil.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

MERCEDES-BENZ MB TRAC 800
Gebruikt, P.O.A.
-

Rumptstad Stoppelploeg
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 313 Vario S4 Profi Marge !!!
2017, P.O.A.
-

Case IH LUXXUM 100
2017, P.O.A.
Vacatures
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Vrijdag17° / 4°10 %
-
Zaterdag21° / 6°10 %
-
Zondag18° / 10°20 %














