Sluis Goejanverwelle in Hekendorp hersteld
Het sluiscomplex Goejanverwelle in Hekendorp (Oudewater) is volledig gerenoveerd en weer in bedrijf. Ook de inlaat is vernieuwd.
Hoogheemraad Huub van der Maat en wethouder Bert Vermeij van gemeente Oudewater openen zaterdag het gerenoveerde sluiscomplex.
De Goejanverwellesluis in Hekendorp is een Rijksmonument. Bij de renovatie heeft het waterschap dan ook veel rekening gehouden met de monumentale onderdelen van de sluis.
Inlaat Hekendorp
In 2014 heeft het waterschap ook de waterinlaat Hekendorp gerenoveerd. Deze inlaat ligt ten westen van Hekendorp tussen de Enkele Wiericke en de Gekanaliseerde Hollandse IJssel.
Deze inlaat voorziet bij droogte de polders rondom Woerden van water uit de Hollandse IJssel. In zeer droge tijden vervult de inlaat een belangrijke rol in aanvoer van voldoende zoet water naar de buurwaterschappen in West-Nederland.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (HAE) #781519
Gebruikt, P.O.A.
-

Tractorbumper 800 kg
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH FARMALL 120M
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 215 trekker (DRO) #779271
Gebruikt, € 177.500
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag18° / 13°80 %
-
Vrijdag18° / 11°70 %
-
Zaterdag19° / 9°50 %












