'De Kastanjeboom' ontwikkelt scoontjesroom
Marijke en John van Middelaar van 'De Kastanjeboom' uit Bunschoten hebben hun eigen streekproduct: scoontjesroom. De officiële erkenning van Nederlands Streekproduct kwam net voor Pasen.
'De Kastanjeboom' is een landwinkel & schenkerij die in 2015 tien jaar bestaat. Marijke van Middelaar startte vier jaar geleden met de ontwikkeling van de scoontjesroom. De Nederlandse equivalent voor het Engelse clotted cream.
Relatie met melkveebedrijf
'Ik miste in onze winkel een product dat een link heeft met ons eigen melkveebedrijf en waarmee we echt onderscheidend zijn', vertelt Marijke. Via een innovatienetwerk van boerderijzuivelbereiders ging ze vier jaar geleden met clotted cream aan de slag.
Het eindproduct: scoontjesroom. Een zuiveldelicatesse, ooit ontstaan om te eten bij scones, maar ook in andere toepassingen een traktatie. Scoontjesroom wordt verkocht een een fraai glazen potje met in het etiket het Spakenburger ruitje.
· Lees meer hierover deze zaterdag in Nieuwe Oogst
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 1570 INCL 72" RD MAAIDEK (LIE) #781065
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, € 14.500
-

John Deere 6R 185 (SMI) #708928
Gebruikt, € 148.500
-

JOHN DEERE 2026R COMPACTTREKKER (ZUI) #781746
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Weer
-
Zondag13° / 6°55 %
-
Maandag14° / 6°5 %
-
Dinsdag14° / 6°5 %
















