Rivierenland zoekt soldaten dijkleger
Waterschap Rivierenland zoekt versterking van het dijkleger. Bij hoogwater op de rivieren komt het dijkleger in actie. Dat patrouilleert bij hoogwater op de rivierdijken.
Dijkposten worden ingericht, coupures gesloten en patrouillelopers houden de dijken minutieus in de gaten.
Het waterschap zoekt daarvoor extra patrouillelopers. De reden is dat de patrouilles voortaan te voet worden gedaan. Onderzoek heeft uitgewezen dat lopend patrouilleren veel betere resultaten geeft dan inspecties vanuit een rijdende auto.
Dijkleger
Het dijkleger bestaat in totaal uit zo'n driehonderd personen. Bij erg hoog water worden de dijken 24 uur per dag in de gaten gehouden. De patrouillelopers krijgen een cursus dijkbewaking voor de nodige basiskennis.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X117R ZITMAAIER (HAE) #692764
Gebruikt, € 4.285
-

Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8V N100 wentelploeg (ZUI) #779395
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag18° / 13°80 %
-
Vrijdag18° / 11°70 %
-
Zaterdag19° / 9°50 %











