Plantion start met vroeg veilen tuinplanten
Om inkopers tegemoet te komen, veilt Plantion tuinplanten de komende weken vroeg.
Vanaf maandag 13 april tot en met vrijdag 22 mei komen tuinplanten dagelijks al vanaf 05.30 uur voor de klok.
'Kopers hoeven daardoor niet per se het hele veilingproces af te wachten, maar kunnen desgewenst al eerder huiswaarts', geeft de veiling in Ede op als reden.
Ervaringen
Plantion heeft de laatste jaren ervaring opgedaan met het vroeg veilen van tuinproducten in het voorjaar.
Het doel van vroeg veilen is om de verkoop van tuinplanten te bevorderen en inkopers in deze drukke periode optimaal te faciliteren. Plantion wil hiermee haar positie als marktplaats voor tuin- en perkgoed versterken.
Zes weken
Na overleg met kopers en veilingmedewerkers is dit jaar besloten de vroegveilenperiode te beperken tot de zes weken waarin de wekelijkse aanvoer voor de klokken van Plantion meer dan vijfduizend karren bedraagt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

New Holland T7.220 Auto Command
2014, P.O.A.
-

Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
-

Krone Krone KW 8.80/8 schudder
2004, P.O.A.
-

John Deere 6R 230 trekker (LIE) #779282
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Weer
-
Zaterdag3° / -1°20 %
-
Zondag2° / -3°60 %
-
Maandag6° / 0°60 %














