Roomproducent België naar A-ware
De Belgische roomproducent La Concorde maakt nu onderdeel uit van de A-ware Food Group.

Het tot voor de overname familiebedrijf La Concorde, opgericht in 1929, beschikt over een moderne fabriek gespecialiseerd in de productie van roomproducten welke door toonaangevende chef-koks en banketbakkers worden gebruikt.
La Concorde produceert in Merchtem hoogwaardige roomproducten zoals slagroom, kookroom en crème fraîche. Het blijft als zelfstandig bedrijf actief.
Continuïteit geborgd
Zaakvoerder en mede-eigenaar Philippe Catrysse is blij dat de continuïteit van La Concorde door de overname is geborgd.
'Als onderdeel van A-ware Food Group kunnen wij ons bedrijf verder laten groeien en verwachten wij het team van medewerkers op termijn te kunnen uitbreiden. Zo kunnen we onze klanten nu en in de toekomst optimaal van dienst zijn en blijft de werkgelegenheid voor onze medewerkers behouden.'
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt 728 Gen7 Power+
2024, P.O.A.
-
Kuhn GF8501 schudder
2006, P.O.A.
-
JOHN DEERE X380 ZITMAAIER - 54A MAAIDEK (MID) #692958
Gebruikt, € 8.545
-
Alltrec 4810T (HIL) #21051
Gebruikt, € 45.000
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag20° / 13°90 %
-
Zondag22° / 13°20 %
-
Maandag21° / 15°20 %