Nominatie Krol voor Beste Bestuurder 2014
De Utrechtse landbouwgedeputeerde Bart Krol is genomineerd voor beste Lokale Bestuurder van het jaar door het vakblad Binnenlands Bestuur.
Met hem zijn zeven burgemeesters, een wethouder en een commissaris van de koning genomineerd. Vanaf 8 januari kan er online gestemd worden op de genomineerden.
Onderzoek
Om tot deze tien genomineerden te komen heeft het vakblad uitgebreid onderzoek gedaan. Afgelopen maand zijn alle burgemeesters, wethouders, raadsleden, griffiers, gemeentesecretarissen, commissarissen van de koning, gedeputeerden en Statenleden benaderd om deel te nemen aan een online onderzoek.
Lokale politici en bestuurders mochten een top 3 van bestuurders uit hun eigen gemeente nomineren en 2 bestuurders uit de regio.
Bekendmaking
De bekendmaking van de Beste Lokale Bestuurder van het Jaar is op maandag 19 januari.
Eerder werd de titel Beste Lokale Bestuurder in de wacht gesleept door Marco Florijn, Lodewijk Asscher, Bas Eenhoorn, Henk Aalderink en Albert Rodenboog.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere Z515E ZEROTURN 48" (BIE) #692156
Gebruikt, € 7.361
-

John Deere 6M 185 trekker (HEN) #693693
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (OLD) #708784
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra Q285 trekker
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Maandag13° / 3°5 %
-
Dinsdag16° / 2°0 %
-
Woensdag19° / 4°0 %














