Sierteeltzender 247Green in mei van start
De sierteeltzender 247Green gaat in mei 2015 van start. Dit zegt initiatiefnemer Peter van de Pol van Green World Media.

247Green wordt een 24-uurszender, vergelijkbaar met 24Kitchen, waarin de boodschap wordt verkondigd dat groen belangrijk is voor de consument.
De zender is op vrijwel alle publieke kanalen zichtbaar, aldus Van de Pol.
Steun
In omringende landen is al veel tv-materiaal beschikbaar over tuinieren, zegt Van de Pol. 'Daarnaast gaan wij programma's maken over kamerplanten, bloemen en groen in de wijk.'
Bij het project werken Green World Media en tv-producent Tuvalu Media samen. 247Green heeft de steun van de Vereniging van Groothandelaren in Bloemkwekerijprodukten (VGB) en is in onderhandeling met FloraHolland over steun van de veiling.
De 24-uurszender wordt onderdeel van een groter platform dat tegelijkertijd met de tv-zender op internet van start gaat.
Informatie verzamelen over consument
Op internet wil 247Green informatie over consumenten inzamelen. Via kijkcijfers, reacties en het volgen van de consumenten op de site vergaart 247Green data over hen.
Deze informatie wil het platform doorspelen aan veredelaars, kwekers en handelaren, zodat die beter kunnen inspelen op de wensen van de klanten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fella 270 achtermaaier met kneuzer
2008, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X584 (BS) #692431
Gebruikt, P.O.A.
-
Steyr 6185 CVT
2014, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (WCH) #692179
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 6°10 %