Zoeken naar goedkope lening jonge boer
Landbouwcommissaris Phil Hogan van de Europese Unie heeft een onderzoeksteam samengesteld dat gaat bekijken of en hoe de Europese Investeringsbank (EIB) jonge boeren kan helpen.
Het onderzoeksteam moet in januari duidelijkheid geven of het mogelijk is voor de EIB om extra krediet, goedkope leningen en bankgaranties af te geven. Daarmee moeten jonge boeren worden geholpen te investeren in de sector.
De hulp van de EIB moet ook helpen bij het co-financieren van plattelandsontwikkelingsprojecten.
Nieuw bloed
Italië, het land dat nu EU-voorzitter is, stelt dat de huidige steun in het Europees landbouwbeleid voor jonge boeren niet genoeg is om 'nieuw bloed in de sector te trekken'.
De Europese Commissie wil met het programma ook de jeugdwerkeloosheid terugbrengen. Dat is een belangrijke doelstelling waar ook EU-landbouwcommissaris Phil Hogan zijn bijdrage aan moet leveren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case IH VESTRUM 110 CVX
2021, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z545R (LH) #692979
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland BOOMER 25
2019, € 12.500
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker Z997R (BV) #690365
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %