Slecht jaar voor trekkerverkoop
In de eerste negen maanden van dit jaar zijn in Nederland 2.144 trekkers verkocht. De afgelopen vijf jaar was alleen 2010 een slechter jaar met 1.982 stuks.
Vorig jaar ging het in dezelfde periode om 2.256 stuks, blijkt uit cijfers van de branchevereniging Fedecom. De leden registreren maandelijks de verkochte aantallen trekkers in Nederland.
In september zijn dit jaar 171 trekkers verkocht. Dat aantal is de afgelopen vijf jaar nog nooit zo laag geweest. In het slechte jaar 2010 ging het in de maand september om 201 stuks.
Trekkermerken
Op grond van de mededingingswetgeving met Fedecom pas na twaalf maanden de aantallen per trekkermerk vrijgeven. Uit die cijfers blijkt dat John Deere in de eerste negen maanden van 2013 met 482 stuks de meeste trekkers heeft verkocht.
New Holland staat met 410 stuks op de tweede plek en Fendt met 340 op de derde plek. Daarna volgen Massey Ferguson (235), Case-IH/Steyr (225), Deutz-Fahr (184) en Claas (147).
De overige merken zitten ruim onder de honderd stuks in de eerste negen maanden van vorig jaar.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Toro ZS5000
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6155M trekker (EMA) #705202
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6100RC (LIE) #703953
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (ZUI) #781588
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Weer
-
Zaterdag14° / 9°30 %
-
Zondag13° / 6°55 %
-
Maandag14° / 6°5 %















