Eerste deelnemersaudits SecureFeed van start
SecureFeed is begonnen met de eerste audits bij aspirant-deelnemers. Sinds de openstelling van de aanmeldingsprocedure, begin oktober, schreven zich al ruim twintig bedrijven in voor deelname.

Alle bedrijven die diervoeders en voedermiddelen verhandelen, produceren en leveren aan de veehouder kunnen zich aanmelden. De nieuwe onpartijdige SecureFeed will de veiligheid van diervoeders borgen.
SecureFeed wees LRQA aan als de certificerende instantie (CI) voor de controle van de documenten. Dit vormt de eerste fase van de procedure voor acceptatie van deelnemers. De aspirant-deelnemer dient bij aanmelding een aantal documenten te overleggen.
Acceptatieprocedure
De organisatie publiceert januari 2015 de eerste lijst met aspirant-deelnemers, die de eerste controle hebben doorstaan. De tweede fase van de acceptatieprocedure is een audit op het bedrijf.
Als een bedrijf ook de tweede fase met goed gevolg heeft doorlopen, accepteert SecureFeed het als deelnemer. De lijst met deelnemers is openbaar.
Borging
SecureFeed heeft als doel de borging van de veiligheid van diervoeders en grondstoffen verder te verbeteren. Dat moet risico’s reduceren, incidenten voorkomen en bijdragen aan het vertrouwen in voedsel uit dierlijke productieketens op het gebied van vlees, zuivel en eieren.
SecureFeed ontwikkelt en beheert een programma voor collectieve monitoring en risicobeoordeling van zowel leveranciers als producten (diervoedergrondstoffen).
Bestaande borgingsprogramma’s – zoals Trustfeed (mengvoer) en het CBV-programma van Hisfa (fourage) – worden hierin geïntegreerd.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt 313 Vario S4 Profi Marge !!!
2017, P.O.A.
-
Kuhn GA8121 hark
2012, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X117R (MG) #30587
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra N 175 direct met RKT- GPS
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %