Extra geld voor voedselbanken
Staatssecretaris Klijnsma van Sociale Zaken en Werkgelegenheid stelt 350.000 euro beschikbaar dat Voedselbanken Nederland gaat gebruiken voor de bestrijding van armoede.
Dit maakte ze vandaag in Utrecht bekend tijdens een bijeenkomst in het kader van de internationale dag van de armoede.
Met het bedrag steunt de staatssecretaris een pilot die tot doel heeft om meer gezonde en voedzame maaltijdsoepen te kunnen maken voor mensen die weinig geld hebben om van rond te komen.
Soupalicious
In november start in Amsterdam de pilot ‘Soeper’. Dit is een project waarbij ondermeer Stichting Manna, telers en een grote supermarktketen bij restaurant Soupalicious niet verkocht voedsel aanleveren dat anders weggegooid zou worden.
Soupalicious wil met het gratis aangeboden voedsel een deel van zijn capaciteit inzetten om maaltijdsoepen te maken en in te vriezen. Op deze manier kunnen de voedselbanken meer gezonde en volwaardige maaltijden aanbieden aan de klanten die hier op zijn aangewezen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case Maxum 5140 Plus
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (ZOB) #692561
Gebruikt, € 6.966
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (MG) #692963
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Ploeg Servo (BV) #48334
Gebruikt, € 23.860
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Woensdag33° / 18°65 %
-
Donderdag22° / 15°20 %
-
Vrijdag23° / 11°15 %