Mobiliteitscentrum: meer mensen aan werk
Het Mobiliteitscentrum Glastuinbouw heeft dit jaar al ruim 400 werkzoekenden succesvol uitgeschreven.
Daarmee wordt het record van verleden jaar, toen 338 werkzoekenden binnen of buiten de glastuinbouw aan het werk werden geholpen, overschreden, terwijl het jaar nog niet ten einde is.
'Steeds meer glastuinbouwbedrijven en werkzoekenden weten de weg naar het Mobiliteitscentrum Glastuinbouw te vinden', concludeert de organisatie.
Naamsbekendheid
Het mobiliteitscentrum zegt hard bezig te zijn om de naamsbekendheid onder de glastuinbouwbedrijven te vergroten. 'We zijn actief op social media, bellen actief vacatures na en we benaderen glastuinbouwbedrijven die nog niet bekend zijn met onze dienstverlening. Aan de andere kant kloppen we ook aan bij bedrijven die hun deuren gaan sluiten.'.
Het Mobiliteitscentrum Glastuinbouw is een initiatief van LTO Glaskracht Nederland en de vakbonden en is er voor werknemers en werkgevers. Aan de dienstverlening zijn geen kosten verbonden.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 185 trekker (LIE) #782220
Gebruikt, € 161.500
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (HAE) #781577
Gebruikt, P.O.A.
-

Deutz Fahr Condimaster 11041 schudder (LIE) #782188
Gebruikt, € 4.400
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (MOL) #781586
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Zaterdag18° / 13°35 %
-
Zondag18° / 12°15 %
-
Maandag19° / 10°10 %










