Smakelijke fietstocht Leudal
Leudal - Na het grote succes van de Smaaktoer 2013 in en rond Baexem, Grathem en Neer, strijkt de leerzame en smakelijke fietstocht dit jaar neer in de regio rondom Ell en Hunsel.
De Smaaktoer, die morgen (28 september) plaatsvindt, staat in het teken van milieu, gezonde voeding en smaak. Drie zaken die de initiatiefnemers Henk Venner en Guus Droesen erg belangrijk vinden. Zo is er volop aandacht voor onderwerpen als vermindering van voedselafval, alternatieve eiwitbronnen en het belang van groente en fruit. Met de Smaaktoer willen Henk en Guus burgers nader kennis laten maken met wat agrarische bedrijven in hun omgeving te bieden hebben. Gemeente Leudal ondersteunt de organisatie, samen met particuliere sponsoren. Deelnemers ontvangen een boekje met recepten en columns over duurzaamheid en gezondheid van voeding.
Tijdens de tocht kan aan drie agrarische bedrijven een bezoek worden gebracht: de melkgeitenboerderij van Eric en Yvon van Logtestijn in Ell, zachtfruitteler Bormans in Kelpen-Oler en zorgboerderij en biologische varkenshouderij De Meysebergh in Hunsel. Ook de molenaar in Grathem en basisschool De Verrekijker in Ell doen mee aan de tour. Een overzicht van alle activiteiten is te vinden op de website van de Smaaktoer.
De fietstocht is 25 kilometer lang. Opstappen kan op alle vijf de locaties tussen 10.30 en 13 uur. Vorig jaar trok het evenement ruim 500 bezoekers.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER INCL 48A MAAIDEK (LIE) #692279
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 165MC
2019, P.O.A.
-

Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
-

John Deere 6155M trekker (DRO) #705202
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %
-
Woensdag16° / 1°10 %













