Akkerbouwers profiteren meest van apps
Eén derde van de Nederlandstalige agrarische apps is voor de akkerbouwsector. Dat concludeert Gertjan Zegwaard van AgroApps aan de hand van AgroApps.nl.
Op dit moment is 33 procent van de Nederlandstalige agrarische apps toepasbaar voor de akkerbouwsector. In vergelijking met 2013 was het percentage hoger, namelijk 47 procent.
De veehouderijsector maakt een opmars. In 2013 kwam de veehouderijsector er met 10 procent van de agrarische apps bekaaid af. Nu is 20 procent van de Nederlandstalige agrarische apps afkomstig uit deze sector.
Meerwaarde
Agrarisch algemeen is met 25 procent een meerwaarde voor de boer. Onder het kopje algemeen bevinden zich onder andere populaire weer-apps en apps voor het opmeten van percelen.
De mechanisatiesector loopt met 17 procent wat achter, constateert Zegwaard. Juist met Engelstalige apps is deze sector weer het grootst.
Games
Ook de landbouw gerelateerde games zijn over het algemeen Engelstalig. Hierdoor komt het kopje ontspanning bij de Nederlandse apps niet verder dan 5 procent.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
-

John Deere 7430 trekker (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 409 Vario
2000, P.O.A.
-

Schuitemaker Rapide 135 opraapwagen
2004, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Vrijdag10° / -1°45 %
-
Zaterdag10° / 6°90 %
-
Zondag11° / 2°65 %















