Nieuwe sappen van Schulp
'Eerste hulp van Schulp', met deze slogan laat de vruchtensappenproducent uit Breukelen weten vijf nieuwe gezonde sappen te hebben toegevoegd aan het assortiment.
De 100 procent puur biologisch sappen zijn ongezoet en bevatten geen toevoegingen. Schulp wil met de nieuwe sappen een bijdrage leveren aan de gezondheid van de mens.
De nieuwe sappen rode biet, cranberrie, blauwe bes, granaatappel en vlierbes zitten bomvol antioxidanten en zouden de doorbloeding en spijsvertering stimuleren. Van cranberry's wordt een gunstige invloed op de blaas verondersteld en vlierbessen helpen het menselijk afweersysteem.
Schulp
Familie Schulp is sinds 1861 gevestigd aan het Zandpad in Breukelen, langs de rivier de Vecht. Hier begon, vijf generaties terug, Albertus Schulp met het telen van appels en peren in zijn hoogstamboomgaard.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Tractorbumper 800 kg
Gebruikt, P.O.A.
-

Ford 8630 Power Shift
Gebruikt, P.O.A.
-

Gebruikt, P.O.A.
-

7635
Gebruikt, € 17.500
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Weer
-
Dinsdag13° / 11°75 %
-
Woensdag13° / 11°20 %
-
Donderdag10° / 7°10 %











