Percelen Nieuw Reijerwaard 'niet goedkoop'
Percelen op het nieuwe agf-terrein Nieuwe Reijerwaard bij Ridderkerk zullen niet goedkoop zijn, maar voor wat het gaat bieden, zullen er naar verwachting voldoende gegadigden zijn.
Dat zei projectdirecteur Christine van Grunsven tijdens het CDA-glasberaad Zuid-Holland bij Van Gelder Groente en Fruit in Ridderkerk.
Er is flink wat vraag naar bedrijfsterreinen voor dit type agribusiness. Daarom heeft de provincie het inpassingsplan Nieuw Reijerwaard vastgesteld. Dat voorziet in 96 hectare netto bedrijfsterrein, juist bedoelt voor de agribusiness.
Wijken
Voor het agropark moeten enkele tientallen glastuinders en groentetelers in het gebied wijken. Veel daarvan maakten met LTO Noord de afgelopen jaren bezwaar tegen het plan.
Tijdens het CDA-Glasberaad stelden gedeputeerde Govert Veldhuizen en de Statenleden Ton van der Stoep en Ellen Verkoelen dat het bedrijventerrein belangrijk is voor de regio.
'De sleutelpositie van de logistiek in de voedselvoorziening is van essentieel belang voor Zuid-Holland', geeft Van der Stoep aan.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger SYNKRO 5020 K cultivator (HIL) #779283
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon Frontmaaier (trommelmaaier)
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Servo 3000P wentelploeg (HIL) #779281
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra S 353
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Zondag25° / 13°0 %
-
Maandag27° / 13°0 %
-
Dinsdag26° / 14°0 %












