Knol vertrekt bij The Greenery
Financieel directeur Albert Knol vertrekt bij The Greenery. Dat heeft de afzetorganisatie van groente en fruit vandaag bekendgemaakt. Knol is sinds 1997 verbonden aan The Greenery en vervulde sinds 2005 de functie van financieel directeur.
Koos Boot wordt vanaf 7 mei de nieuwe financiële man bij The Greenery. Hij was tot voor kort werkzaam bij Joh. Enschedé.
Knol blijft op verzoek van de Raad van Commissarissen en de directie nog tot 1 januari 2015 als adviseur aan The Greenery verbonden.
Kostprijsleiderschap
'In de afgelopen maanden heeft The Greenery gekozen voor een strategie van kostprijsleiderschap', zegt Knol over zijn vertrek.
'Nu de uitvoering van de strategie vorm krijgt en de eerste resultaten zichtbaar zijn, heb ik besloten het bedrijf de ruimte te geven een financieel bestuurder aan te trekken die op dit fundament verder kan bouwen aan een gezonde toekomst van The Greenery.'
The Greenery leed, onder meer door de reorganisatie, vorig jaar een verlies van 21 miljoen euro.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Grasshopper 524V42 Zeroturn
2020, P.O.A.
-

Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon Fanex 903
2016, P.O.A.
-

Pöttinger HIT 910NZ schudder
2013, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Woensdag20° / 12°95 %
-
Donderdag18° / 13°90 %
-
Vrijdag18° / 11°65 %












