Omzet Nutreco stijgt met 8,4 procent
Diervoederproducent Nutreco heeft in het eerste kwartaal van 2014 een omzet geboekt van 853,3 miljoen euro. Dat is 8,4 procent meer vergeleken met de eerste drie maanden van 2013.
Het bedrijf profiteerde vooral van een grotere vraag naar zalmvoer in Noorwegen en visvoer voor zeebaars en zeebrasem in Zuid-Europa.
De omzet van diervoeding bedroeg in het eerste kwartaal 438,8 miljoen euro, een daling van 4,6 procent ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.
Spanje en Portugal
Volgens Nutreco vergt de aanloop naar de voorgenomen verkoop van de mengvoer- en vleesactiviteiten in Spanje en Portugal meer tijd dan verwacht. De onderneming verwacht deze activiteiten in het komende half jaar voor een goede prijs te verkopen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
RS330 VRF
Gebruikt, € 750
-
Kuhn GF 8700
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-
Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Woensdag21° / 13°5 %
-
Donderdag21° / 14°80 %
-
Vrijdag21° / 13°90 %