Oostland heeft WERK van start
Het project Oostland heeft WERK! is vanmiddag in Lansingerland van start gegaan.
Het project heeft tot doel zoveel mogelijk kandidaten, waaronder werkzoekenden en mensen met een arbeidsbeperking, naar betaald werk in de glastuinbouwsector en aanverwante bedrijven te begeleiden.
Door een samenwerkingsovereenkomst af te sluiten met de regiogemeenten Pijnacker-Nootdorp, Delft, Zoetermeer en Rotterdam, Veldwerk Uitzendbureau en LTO glaskracht ontstaat er een uniek publiek private samenwerking om te voldoen aan de arbeidsvraag van glastuinbouwbedrijven.
Vervelend
‘Een van de argumenten voor het project is dat tuinders door verschillende gemeenten benaderd worden om mensen bij hen aan het werk te helpen. Dat is vervelend voor de ondernemers.’
Dat zei wethouder Ruud Braak van Lansingerland tijdens zijn openingsspeech. ‘Met deze samenwerking zorgen we voor eenduidige afspraken en voorkomen we dat tuinders steeds worden lastiggevallen.’
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
-

John Deere 6130R AP 40 km (ZIJ) #704777
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X117R ZITMAAIER (HAE) #692764
Gebruikt, € 4.285
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER MY2026 (REU) #777345
Gebruikt, € 5.168
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %











