Unilever gaat kleine boeren helpen
Unilever gaat samen met het Internationaal Fonds voor Landbouwontwikkeling (IFAD) kleinere boeren wereldwijd ondersteunen.

Doel van de samenwerking is onder meer de productiviteit van kleine landbouwers te verhogen en de productie tegelijkertijd duurzamer en minder risicovol te maken. Dat maakte de producent van levensmiddelen en verzorgingsproducten deze week bekend.
Unilever heeft een overeenkomst voor de duur van vijf jaar gesloten met IFAD. Het bedrijf en de organisatie zijn al begonnen met het opzetten van projecten, onder meer in India. IFAD heeft veel ervaring met kleinere landbouwbedrijven, terwijl Unilever hen kan helpen met het bereiken van grotere markten en het verduurzamen van de productie.
Armoede
IFAD en Unilever stellen dat in 2050 wereldwijd negen miljard mensen gevoed zullen moeten worden. Om de honger en armoede te laten dalen, zal de landbouwproductie in de komende 35 jaar met 70 procent moeten stijgen.
Dat betekent dat er tussen nu en 2050 net zoveel voedsel geproduceerd moet worden als in de afgelopen tienduizend jaar.
ANP
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
ST1620
Gebruikt, € 2.500
-
Pottinger Novacat 302 ED
2024, P.O.A.
-
New Holland T7.190 PowerCommand
2019, P.O.A.
-
New Holland T6.155 AutoCommand
2022, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %