Crowdfunding voor 'gekke' soep
Kromkommer, het initiatief tegen voedselverspilling, start komende week met crowdfunding voor soep gemaakt van afgekeurde groenten.
Kromkommer is de organisatie die zich sterk maakt voor een waardevolle bestemming van onder meer kromme komkommers, dubbele tomaten en gespleten wortels.
De initiatiefnemers zoeken twintigduizend deelnemers om de introductie van hun soeplijn met gekke groente te ondersteunen. De hoogte van de bijdrage is volgens Kromkommer geheel vrijwillig.
Wervingsactie
De officiële aftrap van de crowdfundingcampagne vindt plaats op 13 januari tijdens de Horecava in de Amsterdam RAI. De wervingsactie eindigt 14 maart. Daarna moet de productie van de verschillende soepen op gang komen.
De ontwikkeling van de soeplijn is in volle gang, meldt Kromkommer. Uiteindelijk doel van de actie is om de soep met afgekeurde groenten in het winkelschap te krijgen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2015, P.O.A.
-

Pöttinger Top 4.20
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (BIE) #692147
Gebruikt, € 7.054
-

T7.200 Auto Command CVT
Gebruikt, € 69.750
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Donderdag4° / -1°10 %
-
Vrijdag6° / 1°65 %
-
Zaterdag10° / 3°45 %












