Bedorven vlees uit Nederland naar pretpark
Een Nederlands vleesbedrijf heeft honderden kilo’s bedorven vlees verkocht aan een pretpark in de Duitse deelstaat Rheinland-Pfalz.

Het vlees, 850 kilo in totaal, werd bij de Belgische grens met Duitsland bij toeval onderschept. De douane controleerde aan de grens op drugs.
Het vlees was niet goed genoeg gekoeld en had de houdbaarheidsdatum overschreden. Bovendien bevatte het vlees niet de juiste etiketten.
Vernietigd
Het vlees is in beslag genomen en vernietigd. De Nederlandse autoriteiten zijn door de Duitse collega’s op de hoogte gesteld.
Het is nog niet bekend of de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit maatregelen neemt.
Plopsa-groep
Het is niet precies bekend welk pretpark het vlees zou krijgen. In het gebied ligt onder meer Holiday Park, eigendom van Studio 100 en onderdeel van de Belgische Plopsa-groep.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (EL) #691990
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6140M (LH) #691707
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (LH) #433240
Gebruikt, € 3.289
-
Fendt 203V II
1987, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %