Nico Verduin LTO-voorzitter Noord-Holland
Nico Verduin wordt per 1 januari 2014 de nieuwe provinciaal voorzitter van LTO Noord Noord-Holland. Het Algemeen Bestuur stemde daar gisteren mee in.
Verduin volgt landbouwvoorman Siemen Ruiter op. Die trok ruim tien jaar de kar in Noord-Holland en treedt aan het einde van het jaar terug.
Het Provinciaal Overleg van LTO Noord in Noord-Holland stemde al op 18 september in met de voordracht van Nico Verduin als nieuwe provinciaal voorzitter.
Schapenhouder
Verduin heeft samen met zijn vrouw een melkschapenbedrijf in Andijk. Na vier jaar betrokkenheid bij LTO Noord en LTO Nederland in de functie van voorzitter van vakgroep Schapenhouderij maakt hij zich straks sterk voor de provinciale agrarische belangen.
De komende periode zal Siemen Ruiter benutten om de vele dossiers waar hij bij betrokken is over te dragen aan Verduin.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Evers Forest XL 9-310 R62
Gebruikt, P.O.A.
-

Triltandcultivator (LIE) #694500
Gebruikt, € 449
-

Vredo 120.05T doorzaaimachine
1990, P.O.A.
-

Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag4° / -1°90 %
-
Woensdag4° / 1°50 %
-
Donderdag2° / -1°40 %











