Geen gevaarlijke stoffen in Zevenaar
Er zijn geen gevaarlijke concentraties gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij de brand verleden week vrijdag in Zevenaar bij een plasticverwerkend bedrijf. Daar was vooral polypropyleen opgeslagen.
Dat geldt voor vluchtige koolwaterstoffen als benzeen en tolueen, polycyclische aromatische koolwaterstoffen en zware metalen. Voor dioxines werd door de gemeten concentraties chloor in stof geen te hoge dioxineconcentraties gezien.
Verder waren er geen verhoogde concentraties broom in het stof. Ook de concentratie fijn stof was niet hoog voor een grote brand, meldt gemeente Zevenaar. Die baseert zich op de onderzoeksresultaten van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu.
De
LTO Noord De Liemers stuurde de leden een mail met het advies van gemeente Zevenaar om het vee binnen te houden. Akkerbouwers werd gevraagd niet te oogsten. Vorige week zaterdag werden de maatregelen ingetrokken.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 155 trekker (ZAN) #64179
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland TN75S (DRO) #717697
Gebruikt, € 23.000
-

John Deere 7430 trekker (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger HIT HT 11100 schudder (BIE) #693508
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %
















