Melkveehouderij: 8 procent met zonnepanelen
Bijna 8 procent van de Nederlandse melkveehouders heeft zonnepanelen op het bedrijf, terwijl 18,7 procent van de melkveehouders plannen heeft om daarin te investeren. Dat blijkt uit een telefonische inventarisatie van agrimarketing- en marktonderzoeksbureau AgriDirect.
Het percentage investeringsplannen ligt met 19,6 procent het hoogst bij melkveebedrijven met meer dan 100 koeien.
Van alle provincies hebben melkveehouders uit Utrecht de meeste plannen om te investeren in zonnepanelen: 23,2 procent. Hun Limburgse collega’s hebben met 15,9 procent de minste investeringsplannen.
Niveau Duitsland
Nederland ligt duidelijk achter bij Duitsland. Daar heeft bijna de helft van alle veehouders met meer dan 50 koeien zonnepanelen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
781
Gebruikt, € 4.000
-
Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, P.O.A.
-
Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra T234D
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zaterdag21° / 15°15 %
-
Zondag19° / 14°95 %
-
Maandag19° / 13°85 %