Koudste lente in ruim veertig jaar
Nederland beleefde dit jaar de koudste lente in ruim veertig jaar. Dat meldt het Koninklijk Nederlands Meteorologisch Instituut (KNMI).

In De Bilt was de gemiddelde temperatuur in maart, april en mei 7,4 graden tegen 9,5 graden normaal. Het voorjaar van 2013 is daarmee te vergelijken met die van 1970.
Alle drie lentemaanden waren te koud, maar het grootst was de afwijking in de maand maart, die bijna 4 graden kouder was dan normaal.
Vorstdagen
De lente van 2013 telde in De Bilt 28 vorstdagen tegen 12 normaal. Bovendien werd die dag op enkele KNMI-weerstations natte sneeuw waargenomen. Dat is uitzonderlijk laat.
De eerste drie maanden van 2013 waren relatief droog. Normaal valt er gemiddeld 172 millimeter regen. Nu was dat ongeveer 130 millimeter. Alleen in mei viel er bovengemiddeld veel regen.
Zonuren
De zon scheen dit voorjaar ongeveer 495 uuur. Daarmee liet zij zich minder zien dan normaal, zo'n 517 uur.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Iseki TM 3217
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra A114
Gebruikt, P.O.A.
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker 901 SM (HG) #26853
Gebruikt, € 6.670
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Overig () #695857
Gebruikt, € 1.100
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zondag22° / 14°20 %
-
Maandag22° / 12°10 %
-
Dinsdag25° / 11°0 %